۱. ساعت

فقط خانم های خاص و متمایز نمی توانند بدون ساعت زندگی کنند. این اکسسوری چشم نواز نشان می‌دهد شما چقدر به ظرافت استایل خودتان اهمیت می‌دهید. چقدر زمان برای تان مهم است؛ و چگونه از جزئیات ساده به راحتی عبور نمی کنید. بدون شک می توان گفت ساعت از جمله شیک ترین اکسسوری زنانه های گذشته و حال می باشد.

ست کردن ساعت

اگر کت دامن می‌پوشید یا می‌خواهید در یک مجلس رسمی شرکت کنید از ساعت های رسمی استفاده کنید. ساعت هایی که بند چرم دارند همیشه رسمی تر هستند. برای لباس های اسپرت و استایل های روزمره هم ساعت های اسپرت و دیجیتال بهترین گزینه هستند. ساعت هایی با بند فلزی یا فانتزی انتخاب جالبی برای دورهمی های دوستانه است. مخصوصا اگر طرح و رنگ آن با سایر زیورآلات شما ست شود.

۲.دستبند

وقتی تصمیم می‌گیرید از دستبند استفاده کنید احساس اعتماد به نفس و شیک بودن تمام وجود شما را فرا می‌گیرد. دستبندها به صورت تکی یا چندتایی پوشیده می‌شود. مدت های زیادی است که دستبندهای شیک و زیبا؛ به عنوان یک اکسسوری زنانه و ضروری جای خود را به النگوهای قدیمی داده است.

ست کردن دستبند

دستبند هایی که نگین آن ها با حلقه یا انگشتر شما ست شده باشد جلوه بی نظیری به دست شما می‌دهد. دستبند های طلا و آبکاری شده برای دست هایی با رنگ پوست گرم مناسب است. دستبندهای نقره ای هم انتخاب خوبی برای دست هایی است که پوست سردی دارد.

دستبند های ساده و ظریف به طور کلی به راحتی با هم ست می‌شود. برای درخشش بیشتر دستبندها بهتر است آنها را با آستین سه ربع یا بلوزهای آستین کوتاه بپوشید. ترکیب دستبندهای رنگی هم در کنار دستبند های تک رنگ مثل مروارید یا دستبندهای سنگی ایده جذابی است.

۳. کمربند

یکی از زیباترین و شاید ضروری‌ترین اکسسوری های زنانه کمربند است. کمربند به لباس های مختلف جلوه ی زیبا و خاصی می‌دهد. این یک ابزار ساده است؛ اما تفاوت زیادی است بین خانم هایی که از این ابزار استفاده می‌کنند تا آنها که سر و کاری با کمربند های زنانه ندارند. کمربند ها انواع مختلفی دارد؛ فلزی، فانتزی، چرم و پارچه ای از جمله کمربند های زنانه پرطرفدار است.

ست کردن کمربند

شاید لباس های محدودی در کمد لباس هایتان داشته باشید؛ اما جای نگرانی نیست وقتی می‌توانید هر بار با یک کمربند، استایل های متفاوتی را با یک لباس مشترک خلق کنید.

خوشبختانه تنوع کمربند های زنانه بسیار زیاد است. اگر بالاتنه شما درشت است بهتر است از کمربند های پهن استفاده کنید.کمربند پهن اندام شما را باریکتر نشان‌‌ می‌دهد. هر چه قد بلندتر باشید کمربندهای عریضتر در پوشش شما جلوه بهتری دارد.

۴.گوشواره

هرچه از شکوه یک جفت گوشواره زیبا در تفاوت یک استایل زنانه بگوییم کم گفته ایم! هنگامی که با یک فرد ارتباط برقرار می‌کنید صورت او بیشتر از همه توجه شما را جلب می‌کند. برای همین انواع گوشواره ها تاثیر زیادی بر روی قدرت و کاریزمای صورت افراد دارد. گوشواره خاص ترین اکسسوری زنانه است.